Już Mama Już Tata

Projekt

Już Mama Już Tata

Witamy na naszej platformie „JużMamaJużTata” – Wsparcie dla rodziców na etapie wczesnego rodzicielstwa.

Dostarczamy wsparcia i rozwiązań dla rodziców w trudnym, ale pięknym okresie od poczęcia do 9 miesięcy po urodzeniu dziecka.

Nasza misja jest skierowana na rozwiązywanie problemów i wyzwań związanych z wczesnym rodzicielstwem.

Naszym celem jest poszerzanie Waszej wiedzy w okresie 9 miesięcy przed porodem i 9 miesięcy po, kierowanie obaw dotyczących zdrowia psychicznego i fizycznego kobiet, odpowiedniego odżywiania oraz kroków milowych nowo narodzonego dziecka. Nie pomijamy również edukacji ojcowskiej i roli partnera w trakcie ciąży i przy nowo narodzonym dziecku.

Projekt „JużMamaJużTata” został opracowany przez multidyscyplinarny zespół, który ma na celu dotarcie do każdego aspektu opieki nad nowo powstałą rodziną i tworzenie więzi pomiędzy wszystkimi jej członkami już od samego początku. Będziemy prowadzić rozmowy z poszczególnymi specjalistami, którym będziecie mogli zadać każde pytanie.

Nasz zespół składa się z położnej, psychologa, pediatry, dietetyka i fizjoterapeuty. Dzięki ich wiedzy i doświadczeniu jesteśmy w stanie dostarczać Wam kompleksowe wsparcie i odpowiedzi na nurtujące pytania.

Dodatkowo, oferujemy możliwość realizacji prywatnych konsultacji, abyście mogli omówić swoje indywidualne potrzeby i obawy z naszymi specjalistami.

Dziękujemy, że jesteście z nami, i zapraszamy Was do korzystania z naszej platformy „JużMamaJużTata”. Razem jesteśmy silniejsi!

Anna Jędrasiak - Jafari

Położna

Jestem absolwentką studiów magisterskich na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie. Od 2015 roku pracowałam jako położna w brytyjskim szpitalu na porodówce wysokiego ryzyka – prowadziłam porody kleszczowe, próżnociągowe, cięcia cesarskie. Nagłe stany w położnictwie stanowiły codzienne wyzwania w trakcie mojej wieloletniej pracy w UK. Od 2015 roku starałam się poszerzać świadomość społeczną w obszarze wyzwań wczesnego rodzicielstwa poprzez przygotowywanie artykułów publikowanych stronie znana-polozna.pl, a także felietonów na temat pracy polskiej położnej zagranicą. W 2021 roku uzyskałam kwalifikację na kurs na Uniwersytecie w British Columbia w Kanadzie – zdobyłam jedno z 8 miejsc!

Jednak z przyczyn rodzinnych postanowiłam wrócić do Częstochowy i spełniać się w roli mamy dwóch wspaniałych córek.
Obecnie pracuje w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym im. NMP w Częstochowie jako Koordynator Szkoły rodzenia oraz prowadzę własną praktykę Mamani – świadczę także wsparcie online:
Ewa Beer

Psycholog

Jestem psychologiem, wykorzystującym w swej pracy nurt terapeutyczny Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach (TSR).
Od wielu lat zajmuję się prowadzeniem warsztatów, szkoleń i wykładów z zakresu rozwoju zawodowego, wzmocnienia osobistego potencjału, poczucia wartości, sposobów radzenia sobie z lękiem, stresem czy w kryzysie. Dodatkową wiedzę zdobywałam podczas szkolenia I stopnia TSR w Laboratorium Edukacji i Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach, tam również nabyłam doświadczenia oraz umiejętności w zakresie interwencji kryzysowej.

Obecnie koncentruję się na procesie certyfikacji terapeuty TSR pracującego w nurcie Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach. Doświadczenie zawodowe sprawiło, że interesuję się psychologią kobiet i mężczyzn w okresie okołoporodowym. Decyzja o macierzyństwie, przebieg ciąży oraz okres po urodzeniu dziecka często są sytuacjami pełnymi wyzwań. Nie zawsze jest to etap pełen radości i spełnienia marzeń. W swojej pracy spotykam się z Pacjentem na różnych jego etapach życia, wychodząc z założenia, że to on jest ekspertem od samego siebie.

Skupiam się na pozytywach, teraźniejszości oraz przyszłości
wierząc, że jest to wspaniały punkt wyjścia do zmian. Dbam o wysoki standard mojej pracy, kierując się zasadami Kodeksu Etyczno-Zawodowego Psychologa. Stale podnoszę swoje kwalifikacje zawodowe.
Uczestnikom terapii zapewniam dyskrecję oraz anonimowość.

Zajmuję się prowadzeniem terapii dla dorosłych:

podcasty

XYZ

Podcasty